Naujienos fiber_new
Foto
Dovydas M-tis
Sutvarkyti visi SMS žinučių raktažodžiai, toliau galite užsisakinėti iš mūsų paslaugas. :clap:
2021-09-01 - 21:30
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 14917 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 84388 parodymų.
Taisyklės wysiwyg
1. Administracija neatsako už skelbimų informacijos ir turinio tikslumą.
2. Skelbimo tekste draudžiama palikti nuorodas į svetaines, elektroninius paštus, telefonų numerius - šiuos duomenis galite įvesti tik specialiai tam skirtuose laukuose.
3. Skelbimuose negali būti informacijos, draudžiamos ar prieštaraujančios dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams.
4. Skelbimų autoriai yra atsakingi už savo skelbimų turinį.
5. Nuotraukose negali būti pornografinio ar erotinio turinio.
Talpinant draudžiamą ar prieštaraujantį dabartiniams Lietuvos Respublikos įstatymams turinį skelbimo talpintojas atsako už savo veiksmus ir jo duomenys gali būti perduoti atitinkamom institucijom.
Draugaukime facebook'e facebook
Horoskopai horizontal_split
Avinas
Šiandien jums stigs kantrybės bei energijos. Gerbkite jums patikėtas paslaptis, antraip prarasite svarbaus asmens pasitikėjimą. Pasistenkite neįsivelti į pavojingą avantiūrą.
Tauras
Neleisite, kad kažkieno priekabumas ar irzlumas varžytų jūsų iniciatyvą, mažintų pasitikėjimą. Neskolinkite pinigų ir taip skolingiems ar linkusiems vilkinti skolų atidavimą.
Dvyniai
Labiausiai jums rūpės pirkiniai ir turtiniai reikalai. Galbūt teks nemažai sumokėti už techninę paslaugą. Tuo metu aplinkiniams labiau rūpės malonumai.
Vėžys
Iš artimos aplinkos žmonių galite sulaukti dėmesio, pasiūlymų. Atsiras mėgėjų patarinėti ir žadėti.
Liūtas
Galite jausti nerimą dėl šeimos narių sveikatos ir gerovės. Rūpindamiesi kitais, nenuskriauskite ir savęs, jums taip pat reikia poilsio, malonumų.
Mergelė
Skirsite nemažai laiko ir dėmesio pramogoms, stengsitės, kad kompaniją palaikytų patinkantys žmonės arba vaikai. Demonstruosite kūrybingumą, žaismingumą. Galimas spontaniškas poelgis, dėl kurio vėliau turbūt gailėsitės.
Svarstyklės
Parūps įvaizdžio klausimai. Nepagailėsite pinigų, kad taptumėte gražesni, stilingesni. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai nei išorei. Pravartu pasirūpinti tvarka namuose.
Skorpionas
Iš partnerių galite sulaukti pasiūlymų. Pasistenkite, kad tai būtų ne santykių nutraukimo, o jų sustiprinimo, susitaikymo metas. Pasisaugokite agresijos ir traumų.
Šaulys
Susitikimai su draugais ir naujais pažįstamais turėtų būti įdomūs, tačiau kupini emocinės įtampos bei išlaidų. Galbūt kiek pasigailėsite, kad pradėjote ar parėmėte kažkokį projektą.
Ožiaragis
Nusimato kalbos apie mokslus, keliones arba numatomus viešus pasirodymus. Pasistenkite atskirti melą nuo tikrovės, saviapgaulę nuo realybės.
Vandenis
Stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu problemų. Artimųjų priekaištai, nepritarimas jus skaudins. Nepalankūs per dideli krūviai, todėl aplinkiniai yra teisūs, pristabdydami jūsų polėkį.
Žuvys
Galite pasireikšti kaip organizatoriai, jei reikės sutelkti aplinkinius bendram reikalui ar pramogai. Tačiau ne visų žmonių dėmesys jus džiugins, nes kai kurie sieks to, kas jums nenaudinga.
Reklamos pirkimas euro_symbol
Lankomumas leaderboard
Daugiausiai unikalių atvertimų 407 ir 14917 parodymų.
Šiandien unikalių atvertimų, 84388 parodymų.
Draugaukime facebook'e facebook
Reklama:
WAPLink.eu